یکی از دغدغه­ های اهالی آپارتمان­ ها و اشخاص خانه ­دار وساکنین ساختمان های اداری،تجاری، نظافت راهروهای ساختمان است دردنیای امروز هر کاری دارای یک اصول و ابزار مخصوص برای انجام هرچه سریع تر وراحت تران حرفه میباشد.و نمی ­توان از این مطلب مهم به راحتی چشم پوشید که انسان قرن جدید برای پیش برد کارها واهداف خود مدرن ترین ابزارآلات را به کارگرفته است.. بنابراین می­توان با استفاده ازبهترین ابزارالات کاراپیش برد. امروزه بهداشت فردی یکی از رکن های اساسی برای سلامت افراد و جامعه می­باشد. لذا بحث تمیزی بودن مکان­های پر رفت و آمد و اجتماع ،مشارکت در امر بهداشت جمعی می­باشد.

لذا می ­توان برای سلامت عمومی جامعه کارهای موثری از جمله پاکسازی اماکن پررفت وامدانجام داد.راهروهای

ساختمان یکی از مکانهایی هستند که روزانه افراد زیادی در اداره،شرکت،ویا ساختمانها  به تردددران مشغول میباشند.

نظافت راهرو
نظافت راهرو

بهترین روش نظافت راهرو ساختمان +فیلم

نظافت راه­ روهای داخل  و خارج ساختمان

ساختمان­  دارای بخش­ های متفاوت باکاربردهای متغییردارند.بخش هایی مانند: پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، سرویس بهداشتی راهرو و راه ­پله ­ها و پشت بام که هر قسمت از آنها روش تمیز نمودن خاص خودرادارند.  راه روهای ساختمان  یک بخشهایی می­باشد که رفت و آمد را در طبقات ممکن می­ کند.

عبور و مرور مکرر از راه روها باعث شده تااین قسمت  آلوده ­ترین قسمت ساختمان به شمارآید. برای شست و شوی راه روهاکافی است از مواد شوینده مناسب استفاده نمود.ما دروزین فام ایرانیان این امکان را برای مشتریان خوددرنظر گرفته ایم.شما با ثبت سفارش در سایت شرکت علاوه بر اینکه از خدمات باکیفیت همراه با پشتیبانی بهره میبرید،این امکان نیز درسایت شرکت برای راحت تر شدن شما از خرید موادشویندبرای نظافت ساختمان فراهم شده است.لزا همواره میتوانید درهنگام ثبت سفارش درخواست ارسال مواد شوینه را نیز داشته باشید.

چنانچه جزء مشتریان ثابت شرکت هستید ویا درصورت تمایل برای پیوستن به کمپین مشتریان ثابت ازلینک:

برای ما پیام بگزارید کلمه کمپین مشتریان را ارسال فرمایید.ارسال پیام هیچ گونه هزینه ای برای شما ن

وسایل مورد نیازبرای نظافت راه­ راهروها

بهترین روش نظافت راهرو ساختمان+فیلم
بهترین روش نظافت راهرو ساختمان+فیلم

 

برای شست و شوی و راهروها نیاز به ابزار و وسایلی که تقریبا همگی با ان اشنا هستیم میباشد ازجمله: سطل آب یا کف، جاروی دسته بلند یا کوتاه، دستمال مخصوص تمیز کردن، روزنامه برای نظافت شیشه های پنجره ها، شیشه پاک کن.

موارد نظافت راه هروهای  داخل و خارج ساختمان

نظافت راه ­هروهای داخل و خارج ساختمان شامل موارد دیگری می­ شوند: نظافت شیشه­ های رچ داخل وخارج ساختمان، تمیز نمودن نرده­ های راه­ روهای ساختمان، نظافت آسانسور در آپارتمان­ ، نظافت کف راه­ روهای ساختمان، نظافت قرنیزها، کلید و پریزهای موجود در راه روها،  به قسمتهایی  مانند:حیاط، درب ورودی، پارکینگ و جلوی درب خروجی نیز می­باشد که به آنها مشاعات نیز می ­گویند.

تمیز کردن هر قسمت از این موارد می­تواند در تمیزی راه پله­ ها مؤثر باشد. چرا که اگر حیاط یا پارکینگ کثیف باشد به محض تمیز شدن راه ­پله­ ها کثیفی به آن قسمت­ ها بازگشته و تلاش­های فرد برای تمیز کردن بی­نتیجه خواهد ماند. بنابراین برای نظافت راه روهای ساختمان می­توان از روش های اصولی استفاده کرد.

بهترین روش نظافت راهرو ساختمان +فیلم

روش شست و شوی راهرو ساختمان

تمیز کردن راه رو ساختمان یک امور خدماتی محسوب می­شود و اشخاص که به عنوان کارمنددروزین فام ایرانیان استخدام میشوند،بعداز گزینش وسپری نمودن مراحل:مصاحبه،ارائه برگه عدم سوء مصرف مواد مخدر،برگه عدم سوءپیشینه،اخذ سفته ضمانت به مبلغ بالاتوسط شرکت ازکارمند،جهت اسوده خاطر بودن مشتریان وشرکت .که بتوانید با خیال راحت ازاین نیروها استفاده نمایید.وهم چنین اخذ سند ملک ویا اجاره نامه با اعتباریک سال شمسی.

چنانچه خودتان تصمیم به نظافت راه روهای ساختمان دارید لازم است موارد زیر را رعایت بفرمایید:

نظافت نرده­ های راهرو ساختمان

غالبا دومرتبه در در ماه نیازه به نظافت نرده های راهرو میباشد . برای نظافت نرده­ها کافی است از یک دستمال  مرطوب استفاده نموده  و بعد از آن با دستمال  خشک رطوبت آن را بگیریم. این کار برای جلوگیری از فرسایش و ایجاد کپک توصیه میگردد.. درحین کار سعی نمایید سطل حاوی آب و کف را چند مرتبه عوض کنیدتا جرم موجوددر سطل اب به سایر قسمتهای تمیز شده برخوردنداشته باشد.

مهمترین نکته در نظافت:دوستان با توجه به اینکه درحال حاضر با کمبود آب در سطح کشور روبه رو هستیم،حد اقل صرفه جویی درمصرف آب داداشته باشیم.

 شست و شویی راهروها

بهترین روش نظافت منزل +فیلم
بهترین روش نظافت منزل +فیلم

نظافت در کل  یک مسئولیت اجتماعی محسوب می­شود هنگام نظافت راه روها باید به چند نکته ضروری توجه کرد:

نظافت کف راهروها

یکی از موارد نظافت راهرو ­ها نظافت پاگرد و کف می ­باشد. برای انجام نظافت به روش زیر اقذام نمایید:  ابتدا تی نخی را به طور کامل با آب و تاید شسته و آب آن را به طور کامل گرفته و پس از جارو زدن پلها اقدام به طی  کشی نمایید.

پس از هر طی کشی  طی رادوباره به طول کامل شسته و آب آن گرفته شود. اگر طی تمیز نباشد.وبا طی کثیف شروع به نظافت کنیم بعد از اتمام کار رد طی شسته نشده برروی سطح باقی میماند.

می توانید برای تمیزی بیشتراز محلول اب وواینکس استفاده نمایید. پس از شست و شوی راه ­پله ­ها بهتر است به تمیز کردن کلیدها و پریزها بپردازیم.

بهترین روش نظافت راهرو ساختمان +فیلم

پاکسازی شیشه ­های راه ­پله ­ها

بهترین روش نظافت منزل +فیلم
بهترین روش نظافت منزل +فیلم

شیشه ­های ساختمان یکی از موارد تمیزکاری راه­روهای ساختمان می ­باشد. شیشه ­ها به دلیل جنس حساس و شکننده و براقیت و شفافیت به نظافت بیشتری نیاز دارند و در جلوه راه ­پله­ ها و منازل بسیار تأثیرگذار می ­باشد. برای تمیز سازی شیشه ­ها ابتدا لازم است:

نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله ها و بخش های مشاعات داخل ساختمان به دلیل تردد های زیاد افراد هر چند وقت یک بار نیاز به تمیز شدن دارد، از همین رو شما عزیزانی که میخواهید راه پله ها و بخش های مشاعات ساختمان خود را تمیز کنید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

شستشوی راه پله های اضطراری

اکثر ساختمان های ارداری و مسکونی دارای پله های اضطراری جهت موارد خاص هستند، این پله ها به جهت اینکه بیرون از ساختمان قرار دارند و یا اینکه در بخشی قرار دارند که زیاد به چشم نمی آیند اما به مرور زمان نیازمند تمیز شدن دارند که کار هر کسی نیست و بسیار سخت می باشد، از این رو پاکی باکس خبره ترین نظافتچی ها را جهت تمیز کردن این بخش ها آموزش داده است که کار را به نحو احسنت انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *