اگاهی از شرایط و عوامل تاثیر گذار بر نرخ نخدمات نظافت منزل می‌تواند شما را در انتخاب بهترین گزینه برای دریافت خدمات نظافتی از کارگر نظافت آگاه کند.دستمزدکارگرنظافت منزل1401

یکی از فعالیت‌هایی که همه افراد موظف به انجام آن هستند، تمیز نمودن خانه است. البته این روزها به دلیل وجود مشغله زیاد، اکثر افراد زمان کافی برای انجام نظافت را ندارند. در این شرایط کمک گرفتن از نیروی خدماتی برای نظافت منزل، علاوه بر خستگی کمتر، این فرصت را برای شما به وجودمی اورد تا برای  مشغله های کاری ومهمتر خود، وقت بیشتری داشته باشید. اما قبل از سپردن تمیزکاری به افراد دیگر، باید بدانیم که درحال حاضر دستمزدکارگرنظافت منزل1401چقدرمیباشد.وچگونه محاسبه میگردد.باوزین فام ایرانیان همراه باشید.

لازم به ذکراست بدانید نرخ تمیزکاری منزل، باتوجه به شرایط مختلف، متغیر است. مثلا قیمت کارنظافتچی منزل خانم با کارنظافتچی آقا فرق می‌کند. و همچنین چنانچه متراژ خانه شما بالاتر باشد، طبیعتا زمان و انرژی بیشتری برای نظافت نیاز دارد. بنابراین قیمت تمیزکاری منزل بزرگ، بیشتر از یک خانه کوچک محاسبه خواهد شد.

استفاده از خدمات نظافت فقط محدود به نظافت منزل در یک شرایط عادی نمیباشد و معمولا مواردی مثل نظافت  قبل و بعد از جشن‌ و مجالس و یا نظافت به منظور آماده سازی خانه‌های نوساز برای اسباب کشی و سکونت، از زمان‌های پر طرفدار برای استفاده از خدمات نظافتی به شمارمیرود. شما به عنوان مشتری استفاده از خدمات نظافت منزل می‌توانید هم به صورت یک‌باره و هم به صورت  هفتگی و ماهانه از خدماتی وزین فام ایرانیان استفاده نمایید.وازتخفیفات وموادشوینده رایگان استفاده نماییدومحیط زندگی خودتان راپاکیزه نمایید.

در این مقاله روش محاسبه و به‌طور کل لیست قیمت نظافت منزل در اختیار شما قرار خواهد داشت. درادامه باوزین فام ایرانیان همراه باشید.

دستمزد کارگر نظافت منزل1401
دستمزد کارگر نظافت منزل1401

مزایای بهره مندی از خدمات نظافت شرکت وزین فام ایرانیان

چنانچه به دنبال شخصی جهت نظافت منزل خود هستید، می‌توانید  کارنظافتچی‌هایی را بهره ببریدکه به‌عنوان شغل دوم  خود مشغول به  تمیزنمودن منازل هستند و  به صورت شخصی کار می‌کنند. که معمولا از طریق آشنایان پیشنهاد می‌شوند. استفاده از این روش ممکن است خطراتی رانیز به همراه داشته باشد. از جمله:

همچنین بخوانید: (20روش مهم مدیریت منزل ونظافت)  نکات مهم در جوشکاری

کاهش امنیت خانه با ورود فرد ناشناس

خطر سرقت از منزل ویا محل کار

آسیب رساندن به لوازم منزل در صورت ناشی بودن فرد

وچنانچه از کیفیت کار راضی نبودیدهم، نمی‌توانید اقدام خاصی انجام دهید و باید مبلغ توافقی که را کامل پرداخت نمایید. گزینه بهتری نیز پیش رو دارید، درخواست نظافتچی از یک شرکت معتبروزین فام ایرانیان خواهد بود. مزایای استفاده از خدمات وزین فام ایرانیان شامل مو‌ارد زیر است:

هزینه نظافت بر اساس تعرفه مصوب

اطمینان از کیفیت کار

اطمینان از عدم داشتن سوء پیشینه

رویت کارت بهداشت نظافتچی

تحت پوشش بیمه قرار داشتن نظافتچی توسط شرکت وزین فام ایرانیان

پشتیبانی خدمات و امکان تغییر متخصص در صورت عدم رضایت

قیمت نظافت منزل شامل چه مواردی میشود؟

نظافت منزل به صورت استاندارد

در حالت استاندارد شامل گردگیری وسایل، جمع کردن خانه، جمع‌آوری کمد و قفسه‌ها، نظافت آشپزخانه و کابینت‌ها، جارو کشیدن منزل، تی‌کشی کف، نظافت و شستشوی سرویس‌های بهداشتی و کارهایی از این قبیل میباشد.

نظافت دیوارها و پنجره‌ها

به خاطرداشته باشید که برای نظافت دیوارها و پنجره‌ها، زمان بیشتری نسبت به نظافت معمولی منزل صرف می‌شود. لذا نظافت استاندارد همراه باشستشوی دیوارها و تمیز کردن پنجره‌ها، بیشتر از هشت ساعت زمان لازم خواهدداشت از آنجایی‌که نرخ دستمزدکارگرنظافتبه صورت چهار ساعته محاسبه می‌شود، ساعت بیشترشامل اضافه کار محاسبه شده و هزینه نظافت منزل را بیشترخواهد نمود.

نظافت فرش و مبلمان

این سرویس ازخدمات وزین فام ایرانیان به صورت VIP میباشد.که شامل شستشوی فرش و موکت، شستشوی مبل و کارهایی از این قبیل است که اغلب در زمان خانه‌تکانی یا اسباب‌کشی انجام می‌پذیرد.دستمزدنظافت منزل به‌طور معمول شامل شستشوی مبلمان و فرش نیست این خدمت توسط نیروهای مجرب و حرفه‌ای ما، به‌صورت جداگانه با تعرفه مشخص خود انجام خواهد شد.

همچنین بخوانید: (20روش مهم مدیریت منزل ونظافت)  قیمت نظافت شرکت ومحل کار

نحوه محاسبه قیمت نظافت منزل

قیمت نظافتچی منزل معمولا به تعداد ساعاتی که کارگر، نظافت منزل را انجام می‌دهد بستگی دارد. بنابراین نظافت شیشه‌ها، نظافت بالکن و در کل نظافت هر چیز دیگری که در ظاهر، کاری فرعی به حساب می‌آید، به طور غیرمستقیم موجب افزایش نرخ خدمات نظافت منزل خواهد شد. در واقع این موارد موجب می‌شوند ساعات کاری نظافتچی افزایش یابد و در نتیجه نرخ تمیزکاری منزل نیز بالا خواهد رفت.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

به‌طور کلی قیمت‌ خدمات نظافت منزل در وب‌سایت و اپلیکیشن استادکار به شرح زیر است:

شرح خدمات نظافت قیمت واحد(تومان)
قیمت نظافتچی منزل تا ۴ ساعت 250,000
هر ساعت نظافت اضافه 35,000
قیمت نظافت سقف – هر مترمربع 10,000
قیمت شست و شوی فرش با شامپو فرش – هر عدد 30,000

اما نکته این‌جاست که اکثر سفارش‌های نظافت منزل در وزین فام ایرانیان در ۴ الی ۵ ساعت انجام میشوند. به این ترتیب میانگین قیمت نظافتچی منزل از خدمات وزین فام ایرانیان ۲۵۰-۲۸۵ هزار تومان است.

عوامل موثرگذار بر روی قیمت نظافتچی منزل

تأثیرگذارترین عامل بر محاسبه دستمزدکارگرنظافتی، تعداد ساعات کاری است. اما هر چیزی که بر تعداد ساعات کاری نظافتچی تأثیر بگذارد بر روی قیمت نظافت منزل نیز تأثیر گذاراست. برخی از مواردی ساعات برقیمت تأثیر می‌گذارند عبارت اند از:

1- متراژ خانه

نظافت و تی کشیدن کف آشپزخانه منزل
نظافت و تی کشیدن کف آشپزخانه منزل

اولین عامل بر محاسبه نرخ خدمات نظافت منزل تعداد ساعات کارمیباشد.. اما هر موردی که بر تعداد ساعات کاری نظافتچی تأثیر بگذارد، بر قیمت خدمات نظافت منزل نیز تأثیر خواهد گذاشت.

به‌طور عادی نظافت یک پذیرایی بزرگ و یک اتاق زمان کمتری می‌برد تا تمیز کردن یک پذیرایی بادو اتاق خواب. هرچه فضای خانه کمتر باشد، نظافت آن زمان کمتری نیاز دارد. پس تعداد اتاق‌های خانه تاثیر قابل توجهی بر

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

 عوض کردن ملحفه تختخواب
عوض کردن ملحفه تختخواب

3- جنسیت کارگر برای نظافت

دیگر از عواملی که روی قیمت نظافت منزل شما موثر خواهد بود، جنسیت کارگر میباشد. که دقیقا به نیاز شما بستگی دارد. اکثر افراد برای انجام امور نظافت منزل، نظافتچی خانم را استخدام مینمایند زیرا بر این باور هستند که یک خانم بیشتر با امور منزل و تمیزکاری آشنایی دارد

اما برای انجام دادن برخی امور سخت‌تر که نیاز به توانایی بدنی بیشتری دارد، بهتر است از یک نظافتچی اقا استفاده شود. موضوع جنسیت می‌تواند با توجه به زمانی‌که برای انجام امور مختلف سپری می‌شود.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

4- ساعات اضافه‌کاری برای خدمات نظافت

به‌طور کلی قیمت نظافت منزل به روش ورودی های چهار ساعته ثبت سفارش می‌شود. همان‌طور که در لیست قیمت نظافت منزل در بالا اشاره شد به ازاء هر ساعت اضافه‌کاری، مبلغ ۳۵ هزار تومان به نرخ خدمات نظافت منزل اضافه خواهد گردید. در نتیجه اگر کار نظافت منزل شما بیش از چهار ساعت طول بکشد، قیمت نظافتچی منزل هم بیشترمحاسبه  می‌گردد.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401
دستمزدکارگرنظافت منزل1401

سوالات متداول درباره محاسبه نرخ تمیزکاری منزل

در این بخش قصد داریم به متداولترین سوالات شما در مورد قیمت نظافت منزل توسط متخصصین وزین فام ایرانیان و عوامل موثر بر آن پاسخ دهیم:

قیمت نظافت منزل بر چه اساسی محاسبه می‌گردد؟

برای محاسبه نرخ  نظافت منزل ابتدا در نظر داشته باشید که همه اقدامات نظافتی خانه چند ساعت طول خواهد کشید. بیشتر مواقع خانه به حدی کثیف است که برای مرتب نمودن و نظافت آن چندین ساعت زمان لازم خواهد بود. از سمت دیگر متراژ خانه شما نیز روی میزان ساعات کار متخصص و در نتیجه نرخ نظافت منزل، تاثیرگذار است.

برای محاسبه قیمت نظافت منزل باید درست زمانی‌که کارگر برای نظافت منزل شما وارد می‌شود تا زمانی‌که کار او به اتمام می‌رسد را مد نظر بگیرید.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

هزینه رفت آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟

به‌طور کلی قیمت نظافت منزل دروزین فام ایرانیان بر اساس جدولی که در بالا گذشت، محاسبه می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب نیست. مگر اینکه مشتری بعد از ورودنظافتچی، سفارش خود را لغو نماید که در این صورت مشتری گرامی ملزم به پرداخت ۴۵ هزار تومان به‌عنوان هزینه رفت و آمد نظافتچی میباشد.

اگر کار نظافت منزل شما بعد از ساعت ۲۰ تمام شود،  باید مبلغ 50 هزار تومان بابت ایاب و ذهاب به نظافتچی پرداخت گردد.

هزینه مواد شوینده  منزل به عهده چه کسی است؟

فردی‌که قصد استخدام کارگر برای نظافت منزل را دارد، باید مواد شوینده مورد نیاز برای نظافت را تهیه نماید. نظافتچی تنها قیمت خدمات نظافت منزل را از شما دریافت می‌کند. علاوه بر این، تهیه تمام ابزار و وسایل مورد نیاز (مانند جارو، دستمال، تی، فرچه و غیره) هم بر عهده شخص شما میباشد .

چنانچه هنگام حضور نظافتچی، وسایل آماده نباشد، زمانی‌که برای تهیه این موارد صرف می‌شود نیز جزء ساعات کارکرد محاسبه خواهد شد.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

در صورت عدم رضایت مشتری از خدمات نظافت منزل، چه می‌شود؟

چنانچه بنا به هر دلیلی، مشتری از کارکرد نظافتچی رضایت نداشت، می‌تواند با پشتیبانی وزین فام ایرانیان تماس بگیرد تا فرد دیگری برای نظافت منزل فرستاده شود و بتواند رضایت مشتری را جلب کند. چون خدمات استادکار دارای ضمانت است.

آیا قیمت نظافتچی درزمان تعطیلات رسمی فرق می‌کند؟

خیر، قیمت نظافت منزل در تمام روزهای هفته وحتی روزهای تعطیل، کاملا یکسان میباشد.

آیا نظافتچی انتظار دریافت انعام رادارد؟

خیر، نظافتچی‌های وزین فام ایرانیان انتظار دریافت انعام نداشته. مگردر صورت رضایت خود مشتری، پرداخت انعام اضافه بر نرخ نظافت منزل، مانعی است.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

 بهترین شرکت خدمات نظافتی را چگونه پیدا کنم؟

مهم‌ترین ملاک برای انتخاب شرکت‌های نظافتی، به کار گرفتن  متخصص نظافت ماهر و قابل اعتماد است. یک نظافتچی متخصص، برای انجام این کار آموزش دیده‌ و به روش استفاده از تجهیزات و شوینده‌ها آشناست.

در حالی‌که یک کارگر عادی، به این اصول آشنایی ندارد.  نظافتچی و امتیازاتی که هر فرد در وب‌سایت  وزین فام ایرانیان توسط افراد مختلف دریافت کرده است، قابل مشاهده وثبت بوده وملاکی برای استخدام ازاطرف مشتریان میباشد.

موضوع بعدکه به ان میپردازیم گارانتی خدمات نظافت منزل است. نظافتچی باید بپذیرد که در انتهای کار، درست طبق قرارداد به امور رسیدگی نموده و از تمام ساعت‌های حضور خود در محل، به بهترین نحو استفاده نموده باشد. در صورت عدم رضایت از عملکرد نظافتچی،وزین فام ایرانیان فرد دیگری را به محل اعزام می‌نماید تا رضایت مشتری جلب شود.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401
دستمزدکارگرنظافت منزل1401
وزین فام ایرانیان جهت حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گرامی، تنها با نظافتچی‌هایی ادامه همکاری می‌دهد که مقررات  وقوانین سختگیرانه‌اش را رعایت نمایند. ضمنا پرداخت نرخ  نظافت منزل، دارای ضمانت میباشد. پس خیال شما بابت انجام کار باکیفیت، اسوده باشد.
دستمزدکارگرنظافت منزل1401

سفارش نظافت منزل در وزین فام ایرانیان:

مقایسه ای ساده بین قیمت نظافتچی منزل در وزین فام ایرانیان و سایر شرکت‌های خدماتی نشانگر توجه به کیفیت بالای خدمات، قیمت پاکیزگی منزل در وزین فام ایرانیان، به مراتب منصفانه تر از سایر شرکت‌های خدماتی میباشد. همچنین تیم پشتیبانی وزین فام ایرانیان به‌طور کامل در تمام طول انجام کار، در کنار شما میباشد.تا در صورت بروز هرگونه مشکل، در صدد رفع آن برآید.

قاطعانه بگوییم قیمت تمیزکاری منزل توسط متخصص وزین فام ایرانیان، به نحوی محاسبه میشود که برای طرفین، منصفانه باشد. به این ترتیب، مشتریان تنها یک بار از خدمات وزین فام ایرانیان بهره نخواهند گرفت و پس از انجام کار، مشتری دائمی خدمات ما خواهند بود.

دستمزدکارگرنظافت منزل1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *