نماشویی همانطور که از نامش پیداست به شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد.نماشویی درتهران ساختمان یکی از خدمات ساختمانی تخصصی ای می باشد که با استفاده از روش ها و استراتژی های بسیار مختلفی اجرا و انجام می شود.

به طور کلی خدمات نماشویی ساختمان یک عملیات کاملا ضروری و مورد نیاز برای نمای ساختمان می باشد تا از آسیب رساندن جرم ها و آلودگی ها به نمای ساختمان جلوگیری شود.

نماشویی باراپل
نماشویی باراپل

 

نماشویی ساختمان

یکی از پر تقاضا ترین خدماتی که در زیباسازی و بازسازی نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.شستن نمای ساختمان است.

دلایل متخلفی برای نماشویی درتهران وجود دارد زیرا امروزه به دلیل آلودگی های مختلفی که در فضای جوی هوا و سایر عوامل وجود دارد سطوح نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می دهند.

گروه تخصصی وزین فام خدمات نماشویی کردن ساختمان را به وسیله دسترسی طناب و بدون نیاز به داربست با بهترین کیفیت و قیمت در ارتفاع انجام می دهند.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت برای اجرای نماشویی با کارشناسان شرکت وزین فام تماس حاصل فرمایید

دراین فعالیت پر تقاضا از دستگاه واترجت، واتر سندبلاست و به همراه آن از مواد های نانو، جرم گیر و رسوب زدا استفاده می کنند.

در واقع نماشویی ساختمان جهت لایه برداری از سطوح سنگ نمای ساختمان و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار می گیرد.نماشویی درتهران تخصص منحصربه فرد تیم وزین فام ایرانیان است.

 

نماشویی شویی باظناب راپل
نماشویی شویی باطناب راپل

 

قیمت شستن نمای ساختمان

قیمت شستن نمای ساختمان بستگی به جنس نما و نوع نمای ساختمان دارد. به فرض مثال یکی از عوامل موثر در مشخص شدن قیمت شست وشوی نما وضعیت جنس فعلی آن یعنی:

همچنین بخوانید: (20روش مهم مدیریت منزل ونظافت)  صفرتاصدکاشی کاری و سرامیک کاری

آجری، رومی، سنگی، شیشه ای بودن جنس نما می باشد که و در تمامی ساختمان ها متفاوت و قابل تغییر است.

زیرا پاک کردن هر سطح بستگی به جنس آن نما روش متفاوت خود را داشته و همچنان به نوع آلودگی و میزان آن بستگی دارد.

میزان آلودگی سطح نما یکی دیگر از عواملی می باشد که در قیمت نماشویی بسیار مهم و موثر می باشد. همان طور که میدانید نمایی که بسیار آلوده می باشد نیاز به صرف زمان بیشتر و مصرف مواد بیشتر برای پاکسازی دارد. پس با این حساب هر چه میزان آلودگی نمای ساختمان کمتر باشد قیمت شستشوی نما هم کمتر خواهد شد.

عوامل موثربرقیمت نما

از عوامل موثر دیگر در قیمت اجرای نماشویی درتهران ارتفاع و مساحت سطوح است.و براساس مساحت سطح که نیاز به شستشو دارد قیمت نوسان میابد. هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده میشود افزایش یافته و هزینه تغییر میابد.

همان طور که در اول نوشته اشاره شد شستشوی  براساس جنس آن نما سختی و روش خود را دارد. به عنوان مثال شستشوی سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نماهای سنگی و آجری می باشد. و شستن اینگونه نماها هزینه بیشتری نسبت به دیگر سطوح را دارد.

حال همان طور که میدانیم در شست وشوی  سازه اصلی نمای ساختمان قیمت ها متفاوت و متغییر می باشند. و هزینه شستشو نما وابسته به عوامل مختلف در نمای ساختمان شما می باشد و باید توسط کارشناسان بازدید و برسی شود و پس از برسی اولیه با توجه به عوامل مختلفی که در نمای ساختمان وجود دارد نرخ نماشویی درتهران با طناب را مشخص نمایند. جهت دریافت مشاوره رایگان و برسی نمای ساختمان خود با مشاوریین و کارشناسان وزین فام تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید: (20روش مهم مدیریت منزل ونظافت)  چگونه کاشی وسرامیک رالکه گیری کنیم؟

 

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان به روش راپل توسط شرکت وزین فام شستشوی نما به صورت تضمینی و با کیفیت عالی.

 

انواع روش های نماشویی

برای شستشوی سازه های شهری پنج روش و ابزار مختلف وجود دارد که هر کدام از روش ها بستگی به ساختمان شما دارد و باتوجه به وضعیت فعلی نمای ساختمان شما انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرد که شامل:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *