قیمت سیمانکاری وگچکاری درتهران

معمولا وقتی از ابتدا قرار است تن به بنایی و گچ کاری ساختمان بدهیم، ساده تر می‌شود درباره آن تصمیم گرفت  اما وقتی مجبور به بازسازی شوید، هزینه‌ها نقاشی و گچ کاری گاهی واقعا متغیراست.در این مطلب از “وزین فام ایرانیان” با شما از انواع و اقسام خدمات در این حوزه صحبت خواهیم کرد و  همچنین گچ کاری ساختمان و قیمت آن را زیر موردبحث خواهیم گرفت.

قیمت سیمانکاری وگچکاری  به صورت قطعی ثابت و یکسان نیست. و ممکن است با توجه به مهارت استادکار یا اعتبار شرکتی که قرار است این کار را برای شما انجام بدهد، تغییر کند.این  قیمت و هزینه زیر نظر اتحادیه و انجمن صنفی شکل می‌گیرد معمولا باید در یک طیف خاص قرار بگیرد و فاصله  قیمتی زیادی با آن نداشته باشد.

قیمت گچ کاری وسیمانکاری ساختمان در :1401

کاربراگرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده دروزین فام به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمت قیمت به تومان(متر مربع)
گچ کاری (با توجه به مدل و ابزار) از 150.000
سفید کاری (با توجه به مدل و ابزار) 60.000
گچ و خاک (با توجه به مدل و ابزار) 80.000
اجرای گچ و خاک درجه یک توافقی
کشته کشی توافقی
آستری آماده برای رنگ توافقی
زیرسازی ساده سقفی یا دیواری توافقی
حاشیه برجسته یک طرفه با ابزار کامل توافقی

قیمت سیمانکاری وگچکاری درتهران توسط انجمن صنفی معماران بنایان و کارگران ساختمانی توصیه شده که در شهر تهران، با جدیت اجرایی شده است.گچ کاری ساختمان کار هنرمندانه و ظریفی است وباید با دقت زیاد با حوصله انجام شود، معمولا در فرایندهایی که  با عجله‌ تمام می‌شود مشکلاتی مانند: ترک خورد دیواره و … بعد از مدت کوتاه ظاهر می‌شوند.

انجام انواع سیمانکاری و نما به همراه قیمت سیمانکاری در وزین فام ایرانیان:

در برخی موارد گچ کاری ساختمان بعد از اقدامات ترمیمی کلید می‌خورد و قیمت گچ کاری در این شرایط متغیر است.

نکته مهم : قدیمی بودن یا نوساز بودن خانه تفاوتی در میزان  قیمت سیمانکاری وگچکاری درتهران نخواهد داشت.چون که مواد اولیه و ملات و تعداد ساعتی که نیرویمتخصص کار خواهد کرد در قید و بند قدیمی یا نو بودن محیط نیست.البته در کل نوع مصالح یک ساختمان قدیمی یا تازه ساز در عملکرد بنا و گچ کار تاثیر خواهد داشت.دراکثرموارد، مشتری هنگام نازک کاری و جمع بندی پروژه به گچ کار نیاز پیدا می‌کند. و این چندان خوب نیست، بهتر است گچ کار از ابتدا بر کار خود مسلط باشد و فونداسیون و پی کار را نیز با نظارت خود تنظیم کند.

گچ همواره گزینه خوبی برای مرمت دیوار ساختمان است.  زیراسبک است، ارزان و سفید و همچنین عایق سرما و گرما است. و درکل این ویژگی‌ها باعث می‌شود محبوب ترین ملات و ماده برای پوشش دیواره ها و سقف‌ها باشد. یکی دیگراز مزایای مهم و دوست داشتنی گچ کاری و گچ بری ساخت و ایجاد فضاهای ظریف و بسیار زیبا است.

مراحلانجام گچ کاری:

گچ کاری در دو مرحله اصلی انجام می‌شود:

  1. در اولین مرحله  زیرسازی شکل می‌گیرد. زیرسازی با گچ و خاک و البته با ضخامت و قطر بالا و زیاد انجام می‌شود.
  2. درمرحله دوم  روسازی  با گچ سفید صورت می‌گیرد. هر دو مرحله مذکور گچ کاری ساختمان ظرافت و دقت خاص خودش را دارد.

-بهتر است گچ کاری ساختمان توسط نیروی متخصص انجام شود. متخصص در قدم اول باید کاربلد و با تجربه باشد. از طرفی مشتری یا کارفرما حق دارد سابقه کاری و نمونه کارهای متخصص را ارزیابی کند دقیق بودن و  ظرافت داشتن بدون تردید از ویژگی‌های جدی و مهم استاد گچ کار است. طبیعی است که وجدان کاری و انصاف نیز بسیار اهمیت دارد و کلیدی است.بهتر است متخصص گچ کار ، تمامی نکات ایمنی را رعایت کند. بستن تمامی لوله‌ها و اتصالات و نوع لباس و استفاده از وسایل ایمنی حیاتی است

 

قیمت سیمانکاری وگچکاری درتهران
قیمت سیمانکاری وگچکاری درتهران

عوامل تاثیرگذار بر هزینه گچ کاری

بین موارد گچ کاری ساختمان و گچبری معمولا تشابهاتی وجود دارد.لذا نباید این دو موضوع را با هم یکی کرد. این دو مرحله کاملا هم متمایز بوده و تفاوت دارند:

گچ کاری به پوشاندن سطوح با لایه ای از ملات گچیگفته می‌شود  البته گاهی سفیدکاری و نازک کاری نیز نامیده می‌شود. در آن سوی میدان با فرایند گچبری مواجه هستیم که یک فعالیت کاملا تخصصی است و نیاز به هنرمندی و مهارت های خاص برای پیاده سازی طرح های متنوع و حجیم هنری نیازدارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اینکه بدانید گچکاری و گچبری ساختمان چه تفاوتی با یکدیگر دارند، روی : تماس با ما کلیک

شهر و محل گچ کاری در میزان قیمت و هزینه تاثیر دارد. مسلما حجم و وسعت (متراژ) خانه یا محلی که در ان گچ کاری انجام میپزیرد نیز در قیمت و هزینه تاثیر مستقیم و کاملی دارد.قیمت گچ کاری ساختمان باید با نرخ اعلام شده از سوی انجمن صنفی یا سندیکای این صنف همخوانی داشته باشد و تفاوت چندان با آن به ثبت نرساند.فراموش نکنیم که هزینه ابزار و وسایل جانبی همیشه بر عهده کارفرما است و نباید از دست نقاش یا بنا دلخور باشید.متخصص وظیفه ندارند این وسایل را با هزینه خودش فراهم کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *