قیمت کاشی کاری متری درورامین

اجرا ونصب انواع  کاشی کاری منازل ،اماکن اداری و تجاری،محل کار شمابه صورت متری و کنتراتی اجرا و تعمیر کاشیهای سرویس بهداشتی، حمام،دستشویی،فرنگی، آشپزخانه واحدهای نوساز، قدیمی،پبت قراردادبا کافرمایان ومالکین محترم،درشهرستان ورامین،نصب کاشی سرامیک کف،دیواری و بدنه با اجرای کاشی دوغابی و چسبی،کارباتضمینی میباشد. تعمیرات و بازسازی،حمام توالت کاسه ایرانی فرنگی همراه با تخریب کنده کاری،عایق کاری و تعویض نمودن لوله کشی منازل وساختمانهای درحال ساخت از صفر تا صد.قیمت کاشی کاری متری بازسازی کلی آپارتمان شامل:جابجایی و تعمیرات لوله کشی گاز،آب،فاضلاب و شوفاژ همراه با تخریب و نوسازی ساختمان به صورت قراردادی.دارای رتبه 5 کشوری. به طور کل قیمت کاشی کاری متری و نصب سرامیک برپایه هر مترمربع صورت انجام میشود.ولی این نهوه محاسبه در اماکنی قابل اجرا است که متراژ قابل کار زیاد باشد در حدود 100 متر به بالا. و در کارهای خرده کاری عمدتا به صورت روز مزدی یا کنتراتی دستمزد و نرخ کاشی کاری بین طرفین منعقد میشود .

نحوه محاسبه قیمت کارشی کاری

قیمت کاشی کاری متری و سرامیک علاوه بر متراژ به نوع نصب،محل نصب،چیدمان و حتی قیمت خرید کاشی سرامیک هم بستگی دارد. قیمت کاشی کاری چسبی درمقایسه باکاشیکاری دوغابی مسلما پایین تر میباشد. چرا که زمان کمتری برای اجرا ونصب صرف میشود .

دستمزد کاشی کاری ساده ویا معمولی، نسبت به کاشی کاری لوزی یا آجری پایین ترمیباشد. و دلیل آن هم اجراونصب سخت ترکاشی کاری بوده.واینکه زمانبرتر بودن آن. نصب کاشی با چیدمانی متفاوت از کاشی کاری ساده در اماکنی مانند ارتفاع زیادو راه پله ازدستمزد کمی گرانتر بهره میگیرد.نصب کاشی و سرامیک های گران قیمت با توجه به دقت و زمان بیشتری  که هنگام اجرای کاشی کاری و نصب کاشی میبرند مسلما از کاشی هایی با قیمت معمولی بیشتر  هزینه میبرند.

اجرت  ودستمزدنصب وبه کارگیری کاشی استخر به خصوص کاشی کاری طرح دار را نیز میتوان گران قمیت ترین نوع کاشی کاری دانست. البته شایان ذکراست کاشی کاری مساجد و اماکن تاریخی هم ازدستمزد بالایی برخوردارند.که به دلیل شرایط خاص در تخصص تیم اجرای کاشی کاری ما نمیباشد.

<yoastmark class=

استفاده از طرح ونقوش لباس درطراحی کاشی

استفاده از المان طرح‌های گلدوزی شده روی لباس دردورههای قدیم مانند قاجار، به یکی از زیباترین و خاص‌ترین نوع المانهای طراحی کاشی وسرامیک تبدیل شده است.

که زیبایی آن بسیار منحصربه‌فرد میباشد. اما امروزه ممکن است طراحی کاشی وسرامیک ، در مقایسه با طرح هایی که به صورت دیجیتالی برروی کاشی وسرامیک چاپ میشوند کمی قدیمی به نظر برسد. اما هنوز هم یک انتخاب بسیار محبوب برای طراحی کاشی وسرامیک محسوب می‌شوند.

<yoastmark class=

نمونه هایی از کاشی وسرامیک

نمونه هایی از کاشی-سرامیک -وزین فام ایرانیان
نمونه هایی از کاشی-سرامیک -وزین فام ایرانیان